Anunt dezbatere publica SIDU

Anunt dezbatere publica SIDU 

O localitate prietenoasă, este un loc unde se pot dezvolta liber, pot participa activ în viața publică, în comunitate, este un loc unde părerile lor sunt ascultate de către autoritățile publice locale.

Strategia Integrată de dezvoltare Urbană al orașului Hațeg este în curs de elaborare iar implicarea populației este prioritară.

Vă invităm în data de 19.06.2024, începând cu ora 16:00 la sediul Primăriei orașului Hațeg, sala de consiliu, să discutăm despre viitoarele proiectele și viziunea de dezvoltare al orașului nostru.

Strategia Integrată de Dezvoltare Urbană, dincolo de a fi un document de strategic, este și un exercițiu de comunicare, înțelegere și participare colectivă, indiferent de vârstă, etnie, religie, nivelul socio–economic, etc.

Vino și tu alături de noi în acest proiect!
Opinia ta contează!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Descarcă documentul [491.79 KB]

Print Friendly, PDF & Email