Anunt dezbatere publica SIDU – prioritizare proiecte

Ca primar am o mare responsabilitate, aceea de a realiza investiții durabile și sustenabile, de a gândi proiecte potrivite pentru orașul nostru, Hațeg, în ceea ce privește îmbunătățirea calității vieții pentru cetățenii noștri.

Strategiei integrate de dezvoltare urbană orașul HAȚEG (SIDU) este documentul care ne permite accesarea și implementarea tuturor proiectelor pe care ni le dorim la nivelul orașului Hațeg, finanțate din fonduri europene, bugetul de stat și bugetul local.

Vă invit să participați activ la procesul de luare a deciziilor, în cadrul elaborării SIDU orașul Hațeg.

Votează până în data de 5 iulie 2024 👇cele mai importante proiecte pentru tine!👇

https://qrco.de/bfAtv2

🤝Prioritizăm împreună implementarea proiectelor orașului Hațeg!

#primariahațeg #urbanismparicipativ

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Descarcă documentul [462.84 KB]

Print Friendly, PDF & Email